top of page

H A K K I M D A

1-min.png

CAFER ZAMAN KETE

Fizyoterapist & Kuantum alan

Merhabalar sevgili dostlar. Ben Cafer Zaman Kete, 17/12/1986 yılında Tunceli'de doğdum.

Ortaokul döneminde geçirdiğim bir ortopedik operasyondan sonra sağlık alanına yöneldim ve meslek seçimimi bu yönde yapmaya karar verdim.
2008 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Fizik Tedavi Bölümü'nü kazandım.


2010 aldığım biyoenerji eğitiminden sonra mesleğimi ruh, beden, zihin olarak ele alıp değerlendirmeye öğrencilik yıllarımda başladım.


2014 hipnoz modül 1-2-3 eğitimini aldıktan sonra 2010 başladığı rüya analizleri bilinçaltı çalışmalarına farklı bir boyut, değer ve anlam kattım.


2014 - 2018 kadar engelli bireyler ile çalışmaları bana ayrı bir ışık tuttu... Bedenin duyuları ve bilinçaltı çalışmalarını TEKNİK 55 tekniği ile evrenin yasaları ile uyumlu ve bunu içeren bir çalışmanın ancak ruhsal boyutu olacağını keşfederek kişisel gelişim çalışmalarımda ruh nerede sorusu ile TEKNİK 55 ile bulup bedenden zihne yani zihni her bedenin kendi duyularına göre doğru planlamayı, programlamayı bedenin bilgeliğinde ve özel olmasından faydalanarak programlama tekniği ile zihin programlama ya ruhsal bir boyut katmayı hedefledim ve başardım. Çünkü zihin, zihin tarafından tekrar programlandığında evrene güvene geçişte kararsızlıklar oluşurken, beden ile programlama özgüveni keşfetmek kendimiz ile evrene ve özümüze bağlanmaktır.
Buda bireyselliğimiz ile gezegen arasındaki doğru uyumu yakalayıp, hissedip fark etmek, ruhsal potansiyeliniz ile bilinçaltınızın programlanmasını sağlayacaktır.

 

Bedenin bilincinin zihne doğru şekilde akışı olan Teknik55'i deneyimleyenlerin yorumlarını bir çok kez paylaştım. Yakında kitabı sizinle birlikte olacaktır.


Sevgilerle...

bottom of page